UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przestańcie z tym Waszym Wilkiem. Przypominam, że on PRZEGRAŁ obciachowo, a jeszcze jacyś (co mieli tam pracować)wypisują pochwały na jego temat.
Przestańcie z tym Waszym Wilkiem. Przypominam, że on PRZEGRAŁ obciachowo, a jeszcze jacyś (co mieli tam pracować)wypisują pochwały na jego temat.