UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przestańcie z tym Waszym Wilkiem. Przypominam, że on PRZEGRAŁ obciachowo, a jeszcze jacyś (co mieli tam pracować)wypisują pochwały na jego temat.


Anuluj