UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bądźmy dla siebie życzliwi i przytulajmy się będzie cieplej, bo w przyszłym roku ogrzewania miasta nie będzie w mieszkaniach będą zimne kaloryfery. Co pan na to panie Wróblewski?


Anuluj