UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bądźmy dla siebie życzliwi i przytulajmy się będzie cieplej, bo w przyszłym roku ogrzewania miasta nie będzie w mieszkaniach będą zimne kaloryfery. Co pan na to panie Wróblewski?
Bądźmy dla siebie życzliwi i przytulajmy się będzie cieplej, bo w przyszłym roku ogrzewania miasta nie będzie w mieszkaniach będą zimne kaloryfery. Co pan na to panie Wróblewski?