A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Może i najmniej bolesna śmierć, ale i tak chałupnicza. Zawsze można zrobić to samo pod okiem lekarza eksperta w specjalistycznej aparaturze, a nie z reklamówką z biedronki na głowie.
Wielkie brawa dla organizatorów i zawodników
????Prosze o większą ilość biegów w naszym mieście????
Sandro trzymam kciuki za Ciebie!!! Wracaj jak najszybciej do zdrowia!
Dałem radę. Gratuluję organizatorom. Sandra zdrowiej Nam.
To kiedy kolejna "impreza" ? Kiedy i komu teraz pomagamy ? :) :) :) Więcej imprez biegowych w Elblągu. Bierz przykład z Malborka :)
w tym elblongu tylko biegac potrafia, nic wiecej. .. .. swieto niepodleglosci - bieg, teraz to - bieg. .Nie ma innej formy?????
Jest inna forma taka jaką Ty reprezentujesz narzekanie
warto wiedziec, ze mial bardzo rzadka odmiane, ktora dalo sie wyleczyc. Ale przez swoj idiotyzm i oddanie sie medycynie alternatywnej a'la ziembowici - efektywnie popelnil samobojstwo.
To prawda tylko nasi mieszkańcy potrafią nażekać może Ci co tak nażekają niech coś zorganizują i pokażą co potrafią a nie usiąść na tyłku i biadolić
Dobrze, że nie poprosiliście o pomoc w organizacji super imprezy dyrektora z zawodu dyrektora.