22
08.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Może i najmniej bolesna śmierć, ale i tak chałupnicza. Zawsze można zrobić to samo pod okiem lekarza eksperta w specjalistycznej aparaturze, a nie z reklamówką z biedronki na głowie.
(2019.12.08)
Wielkie brawa dla organizatorów i zawodników ????Prosze o większą ilość biegów w naszym mieście????
Zawodnik5 (2019.12.08)

info

14  
  1
Sandro trzymam kciuki za Ciebie!!! Wracaj jak najszybciej do zdrowia!
(2019.12.08)

info

7  
  0
Dałem radę. Gratuluję organizatorom. Sandra zdrowiej Nam.
pampi-ZAWADA (2019.12.08)

info

7  
  0
To kiedy kolejna "impreza" ? Kiedy i komu teraz pomagamy ? :) :) :) Więcej imprez biegowych w Elblągu. Bierz przykład z Malborka :)
Lubię Pomagać :) (2019.12.08)

info

6  
  1
w tym elblongu tylko biegac potrafia, nic wiecej. .. .. swieto niepodleglosci - bieg, teraz to - bieg. .Nie ma innej formy?????
Halyna. (2019.12.08)
Jest inna forma taka jaką Ty reprezentujesz narzekanie
(2019.12.08)
warto wiedziec, ze mial bardzo rzadka odmiane, ktora dalo sie wyleczyc. Ale przez swoj idiotyzm i oddanie sie medycynie alternatywnej a'la ziembowici - efektywnie popelnil samobojstwo.
uleczalny (2019.12.09)
To prawda tylko nasi mieszkańcy potrafią nażekać może Ci co tak nażekają niech coś zorganizują i pokażą co potrafią a nie usiąść na tyłku i biadolić
Przyjaciel (2019.12.09)
Dobrze, że nie poprosiliście o pomoc w organizacji super imprezy dyrektora z zawodu dyrektora.
(2019.12.09)

info

2  
  0