Wybrany wątek opinii

w tym elblongu tylko biegac potrafia, nic wiecej. .. .. swieto niepodleglosci - bieg, teraz to - bieg. .Nie ma innej formy?????
Halyna. (2019.12.08)
Jest inna forma taka jaką Ty reprezentujesz narzekanie
(2019.12.08)
Powrót do komentarzy