Wybrany wątek opinii
w tym elblongu tylko biegac potrafia, nic wiecej. .. .. swieto niepodleglosci - bieg, teraz to - bieg. .Nie ma innej formy?????
Do moderacji
Odpowiedz
2
10
Jest inna forma taka jaką Ty reprezentujesz narzekanie
Do moderacji
Odpowiedz
6
1