Wybrany wątek opinii
Jest inna forma taka jaką Ty reprezentujesz narzekanie
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
To prawda tylko nasi mieszkańcy potrafią nażekać może Ci co tak nażekają niech coś zorganizują i pokażą co potrafią a nie usiąść na tyłku i biadolić
Do moderacji
Odpowiedz
1
0