Wybrany wątek opinii

Źle się zabierasz butla z azotem taki jest mój plan bynajmniej, azot to gaz obojętny i idziemy po prostu spac
Zbiku (2019.12.08)
Może i najmniej bolesna śmierć, ale i tak chałupnicza. Zawsze można zrobić to samo pod okiem lekarza eksperta w specjalistycznej aparaturze, a nie z reklamówką z biedronki na głowie.
(2019.12.08)
Powrót do komentarzy