UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro nawet choinka nie wzruszyla juz nikogo to znaczy że jest juz bardzo źle a niektorzy w swoim chorym zacietrzewieniu brną dalej ku plonącej świecy jak biedne zaślepione ćmy


Anuluj