UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kategorycznie jestem za zabraniem prawa jazdy za nie zatrzymanie się na lewym pasie jezdni dwu pasmowej. Ale za potrącenie rowerzysty na pasach czy jak nazywają to inni przejścia dla rowerów już nie . Bo taki pseudo sportowiec wjeżdża z prędkością około 20km i uważa że jest Bogiem a tak nie jest bo spotyka się z nim. Pieszy jak z taką prędkością wtargnie na pasy to jest wtargnięcie na drogę. Władza źle pojmuje zasady fizyki . DLACZEGO TRAMWAJE MAJA PIERWSZENSTWO NA SKRZYŻOWANIU RONDZIE .......... ODPOWIEDZ ¡!!!!!!!!!!!! BO WAŻĄ 20 TON A W STARCIU AUTO 1000KG KONTRA MAX 120 KG KTO WYSLE KOGO DO ŚW PUOTRA WIEC ZANIM WJEDZIESZ NA PASY ROWEREM POMYSL KOMU LAKIER ODPADNIE A KOMU POKRYWKA MÓZGU.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!