UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiecie co się stało a komentujecie. Dziewczyna młoda zasłabła, nie zrobiła przecież tego celowo i nie jest chora, więc na co ma odpoczywać?? Zastanówcie się czasem zanim coś napiszecie. Nigdy nie wiadomo co nam się może przydarzyć. Też możemy czuć się dobrze a nagle zemdlejemy i przez to spowodujemy wypadek. WIĘCEJ EMPATI!!!!!!!!!!!!!!!!!

23