UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiecie co się stało a komentujecie. Dziewczyna młoda zasłabła, nie zrobiła przecież tego celowo i nie jest chora, więc na co ma odpoczywać?? Zastanówcie się czasem zanim coś napiszecie. Nigdy nie wiadomo co nam się może przydarzyć. Też możemy czuć się dobrze a nagle zemdlejemy i przez to spowodujemy wypadek. WIĘCEJ EMPATI!!!!!!!!!!!!!!!!!
23