UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Panie radny Bogusławie, ujmuje się Pan za jedną grupę zawodową czyli nauczycielami. A gdzie Pana przysięga Radnego, że będzie Pan działał na rzecz dobra mieszkańców, wszystkich mieszkańców, a nie wybiórczo na rzecz jednej grupy społecznej, bo nauczyciele to jest duży elektorat wyborczy. Panie radny, tam gdzie jest nadwyżka w zatrudnieniu nad faktycznymi potrzebami reforma musi być. To jest konieczny i jedyny sprawiedliwy czynnik weryfikacyjny w gospodarce rynkowej. Nikt w firmach nikogo się nie pyta czy od stycznia 2020 roku sobie poradzą finansowo. Dlaczego Panie radny budżetówka ma być wyróżniona i wyjęta z pod prawa zasad rynkowych. Na rynku istnieją jeszcze inne instrumenty dostosowania się do nowej rzeczywistości, jak: zmniejszenie ilości godzin pracy np. do 7 miu godzin. Oczywiście przy wykonaniu w pełni dotychczasowych obowiązków. Zapewniam Pana, że jest to wykonalne, gdyż występują straty w czasie świadczonych 8 miu godzin pracy. Nie idź tą drogą Panie radny bo nigdzie nie zajdziesz.
Zawiedziony.