Wybrany wątek opinii
Teraz są już lasy prywatne od 1989, a po wejściu do UE przybyło lasów posadzonych przez rolników.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
W lesie prywatnym nie wiele możesz bez leśnika - czyli bez lasów państwowych.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0