UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Przedsiębiorstwo Lasy Państwowe ma na celu tylko własną korzyść. W deficytowych nadleśnictwach wydobywa surowiec, dopłacając do tego miliony, i nawet nie daje nikomu pracy przy przetwarzaniu tego drewna, tylko wsadza do kontenera i wysyła do Chin. Podatki płaci symboliczne, a za użytkowanie terenu nie płaci wcale − mówi Antoni Kostka z Fundacji Dziedzictwo Przyrodnicze. " - polecam cały artykuł na stronie Krytyki Politycznej, jest tam wiele zaskakujących i bulwersujących szczegółów na temat tego barbarzyńskiego i dość bezczelnego monopolisty, jakim są Lasy Państwowe.
RobertKoliński