A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jaka agencja nagrywała filmik?
Filmik interesujący, aż strach pomyśleć, że osoby starsze mogą się spotykać z takimi zagrożeniami. Ubolewam nad tym, że człowiek silniejszy decyduje się stosować przemoc wobec seniorów. Chociaż i tak wydaje mi się, że najgorszą formą przemocy jest przemoc psychiczna, zastraszanie. Jak to się mówi "rana się zagoi", a uraz psychiczny może pozostać z nami do końca naszych dni. Gratuluję organizatorom i laureatom.
MOPS się rozwija. Dobrze widzieć, że w końcu ktoś nim sprawnie zarządza. Mogliby jeszcze efektywniej działać i życie stałoby się piękniejsze.
Fajnie zmontowane.
MOPS się rozwija? Ciekawe. .. .
Na Jaszczurach to niebezpiecznie jest :D
Popieram!! Film o przemocy kobiet wobec mężczyzn. Zjawisko, które występuje coraz częściej, ale kto by o tym mówił.
BRAWO!!!! Fajna inicjatywa, gratulujemy
Zgadzam się, konferencja bardzo na poziomie. Szczególnie Pani z ośrodka dla ofiar przemocy. Rzeczowo, merytorycznie i na wysokim poziomie. Dużo nowych informacji. Dziękuję
Gratuluję. Filmik robi wrażenie. Aktorsko też ok :)