UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się, konferencja bardzo na poziomie. Szczególnie Pani z ośrodka dla ofiar przemocy. Rzeczowo, merytorycznie i na wysokim poziomie. Dużo nowych informacji. Dziękuję


Anuluj