UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się, konferencja bardzo na poziomie. Szczególnie Pani z ośrodka dla ofiar przemocy. Rzeczowo, merytorycznie i na wysokim poziomie. Dużo nowych informacji. Dziękuję
Zgadzam się, konferencja bardzo na poziomie. Szczególnie Pani z ośrodka dla ofiar przemocy. Rzeczowo, merytorycznie i na wysokim poziomie. Dużo nowych informacji. Dziękuję