30
26.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tereska, super. Cieszę się, że aktywnie działasz.
Stenia (2019.11.26)

info

1  
  0
Bardzo fajna inicjatywa! Seniorzy mogą teraz przesyłać sobie ten filmik na fb lub mesengerze albo mms i chronić się przed przemocą. BRAWO!!!
Krisek (2019.11.26)

info

2  
  0
Nie robiła tego żadna agencja, robiła to Fundacja własnym sumptem, bezkosztowo.
Fan (2019.11.26)

info

1  
  0
Gratuluję dla Fundacji Elblag!!! Dobra robota!!!!
Brawo!!!! (2019.11.26)

info

1  
  0
Gratulacje dla aktorów amatorów i BRAWO za montaż
Ania g (2019.11.26)

info

0  
  0
Pomóżmy seniorom. My też będziemy
Tomek K. (2019.11.26)

info

4  
  0
Elbląg miastem seniorów, ...ostatni gasi światło!!! to nowe hasło promocyjne Elbląga,
Waszej (2019.11.26)

info

5  
  0
Święta prawda. Trochę aktorstwa, trochę fałszu i z marszu normalny facet dostaje niebieską kartę aby karty do rozwodu lepsze były. Mało to takich artystek. A sędzina kupuje jak małpa każdy kit.
(2019.11.26)
Dziwne że w Elblągu jest uniwersytet 3 wieku. TVP olsztyn pokazuje że w Elblągu nie ma i jest biała plama. To kto kłamie.
(2019.11.26)

info

4  
  0
Gratulacje dla nagrodzonych!!! Bardzo udana konferencja. ciekawie i rzeczowo.
uczestniczka (2019.11.26)

info

2  
  0