A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tereska, super. Cieszę się, że aktywnie działasz.
Bardzo fajna inicjatywa! Seniorzy mogą teraz przesyłać sobie ten filmik na fb lub mesengerze albo mms i chronić się przed przemocą. BRAWO!!!
Nie robiła tego żadna agencja, robiła to Fundacja własnym sumptem, bezkosztowo.
Gratuluję dla Fundacji Elblag!!! Dobra robota!!!!
Gratulacje dla aktorów amatorów i BRAWO za montaż
Pomóżmy seniorom. My też będziemy
Elbląg miastem seniorów, ...ostatni gasi światło!!! to nowe hasło promocyjne Elbląga,
Święta prawda. Trochę aktorstwa, trochę fałszu i z marszu normalny facet dostaje niebieską kartę aby karty do rozwodu lepsze były. Mało to takich artystek. A sędzina kupuje jak małpa każdy kit.
Dziwne że w Elblągu jest uniwersytet 3 wieku. TVP olsztyn pokazuje że w Elblągu nie ma i jest biała plama. To kto kłamie.
Gratulacje dla nagrodzonych!!! Bardzo udana konferencja. ciekawie i rzeczowo.