UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Filmik interesujący, aż strach pomyśleć, że osoby starsze mogą się spotykać z takimi zagrożeniami. Ubolewam nad tym, że człowiek silniejszy decyduje się stosować przemoc wobec seniorów. Chociaż i tak wydaje mi się, że najgorszą formą przemocy jest przemoc psychiczna, zastraszanie. Jak to się mówi "rana się zagoi", a uraz psychiczny może pozostać z nami do końca naszych dni. Gratuluję organizatorom i laureatom.

ciekawy

Anuluj