UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzę że sporo hejtu się wylało na służby bo zrobili tłok i nie uprzedzili, Mój zakład pracy kiedy organizuje oddawanie krwi umawia się i załatwiają mobilny punkt poboru krwi, idzie to załatwić o ile znany jest termin wcześniej (daję to pod rozwagę i przemyślenie dla organizatorów)

JiLniezalogowany