UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę że sporo hejtu się wylało na służby bo zrobili tłok i nie uprzedzili, Mój zakład pracy kiedy organizuje oddawanie krwi umawia się i załatwiają mobilny punkt poboru krwi, idzie to załatwić o ile znany jest termin wcześniej (daję to pod rozwagę i przemyślenie dla organizatorów)

JiLniezalogowany

Anuluj