UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sluzb bylo sporo. Zolnierze , Straz Policja czy celnicy ale trzeba powiedziec wprost ze bardzo niestosownie zachowali sie celnicy . Reszta potrafila stac i czekac. Brawa dla wszystkich ktorzy oddali krew tego dnia . Wspaniali jestescie. Ogromne podziekowania dla p.Malgorzaty za cala akcje i dla calego personelu ktory poswiecil swoj cenny czas. Dziekujemy rowniez wszystkim ktorzy ufundowali nagrody w tym szczegolnym dniu. Pozdrawiam wszystkich i zycze zdrowia.
Pompek