A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gratulacje Krzysztof!!
Od lat zachwycam się tym, co i jak robi Krzysztof Kosecki. Niezwykły talent fotograficzny i wielkie serce. Zasłużona nagroda i takież gratulacje.
Krzysztof gratulacje !!!!
Brawo, gratuluję.
@Fanka Gracjana - jest fajny
@Maria Kasprzycka - mam nadzieję że to nie rodzina byłej radnej nieporadnej i jej męża ze spa w Kołobrzegu.
A gdzie testerzy? Aaa sobota była. Popołudniu wódki z biedy I spali.
A ja rozumiem, ze nawet wsrod ludzi czyniacych dobro ,zawsze znajdzie sie jakis medziak, ktory to dobro bedzie ogladal i szukal sposobu oby zamienic to dobro w g....o , takich juz mamy w narodzie chorych pieniaczy , ktorzy nie wierza ze ktos ,ot tak po prostu moze byc dobry i robic cos bezinteresownie.. Czy lekarz gosciu anonimie cos Ci pomoze z tymi urojeniami, ? watpie, -ale probowac trzeba ,bo moze trafisz na lekarza ,ktory twoja dolegliwosc , usunie za darmo, tak jak to robia filantropi
Na głupotę nie ma rady -chory człowiek ma kompleksy i wypisuje różne głupoty. Żeby tak pisać anonimie to trzeba być pod wpływem
Czyli nie można mieć wątpliwości co do Koseckiego, trzeba przyjąć, że jest wspaniały bo sam tak pisze oraz grono jego znajomych.