42
16.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gratulacje Krzysztof!!
bystrzak (2019.11.16)

info

4  
  3
Od lat zachwycam się tym, co i jak robi Krzysztof Kosecki. Niezwykły talent fotograficzny i wielkie serce. Zasłużona nagroda i takież gratulacje.
Maria Kasprzycka (2019.11.16)
Krzysztof gratulacje !!!!
jejejeje (2019.11.16)
Brawo, gratuluję.
(2019.11.16)
@Fanka Gracjana - jest fajny
(2019.11.17)
@Maria Kasprzycka - mam nadzieję że to nie rodzina byłej radnej nieporadnej i jej męża ze spa w Kołobrzegu.
(2019.11.17)
A gdzie testerzy? Aaa sobota była. Popołudniu wódki z biedy I spali.
(2019.11.17)
A ja rozumiem, ze nawet wsrod ludzi czyniacych dobro ,zawsze znajdzie sie jakis medziak, ktory to dobro bedzie ogladal i szukal sposobu oby zamienic to dobro w g....o , takich juz mamy w narodzie chorych pieniaczy , ktorzy nie wierza ze ktos ,ot tak po prostu moze byc dobry i robic cos bezinteresownie.. Czy lekarz gosciu anonimie cos Ci pomoze z tymi urojeniami, ? watpie, -ale probowac trzeba ,bo moze trafisz na lekarza ,ktory twoja dolegliwosc , usunie za darmo, tak jak to robia filantropi
Kpw (2019.11.17)
Na głupotę nie ma rady -chory człowiek ma kompleksy i wypisuje różne głupoty. Żeby tak pisać anonimie to trzeba być pod wpływem
(2019.11.17)

info

5  
  2
Czyli nie można mieć wątpliwości co do Koseckiego, trzeba przyjąć, że jest wspaniały bo sam tak pisze oraz grono jego znajomych.
(2019.11.17)

info

4  
  2