UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na głupotę nie ma rady -chory człowiek ma kompleksy i wypisuje różne głupoty. Żeby tak pisać anonimie to trzeba być pod wpływem
Na głupotę nie ma rady -chory człowiek ma kompleksy i wypisuje różne głupoty. Żeby tak pisać anonimie to trzeba być pod wpływem