UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja rozumiem, ze nawet wsrod ludzi czyniacych dobro ,zawsze znajdzie sie jakis medziak, ktory to dobro bedzie ogladal i szukal sposobu oby zamienic to dobro w g....o , takich juz mamy w narodzie chorych pieniaczy , ktorzy nie wierza ze ktos ,ot tak po prostu moze byc dobry i robic cos bezinteresownie.. Czy lekarz gosciu anonimie cos Ci pomoze z tymi urojeniami, ? watpie, -ale probowac trzeba ,bo moze trafisz na lekarza ,ktory twoja dolegliwosc , usunie za darmo, tak jak to robia filantropi
Kpw