A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super, że fundacja promuje młodych zdolnych elblązan
Gratuluję organizatorom i chwalę, że wszyscy artyści pochodzą z Elbląga
Gratulacje dla nominowanych. Podziwiam Pana Badysiaka za jego zaangażowanie.
Cieszę się, że działają w Elblągu takie organizacje. Na pewno w tym roku przekażę parę groszy na działalność Fundacji Elbląg, warto!
Krzysiu, gratuluję! Kawał świetnej roboty. Na pewno seniorzy doceniają Twoje zaangażowanie. Pamiętajmy, że czas płynie nieubłaganie. ..
Brawo dla Fundacji Elblag!!!!
Gracjan fajnie,że zagrałeś swoje autorski utwory.
Tytul Filantrop Roku z obiektywem "Broń Boże nie czuję się filantropem – zastrzegł laureat. " aha rozumiem
Gratulacje Krzysztof!!
Rozumiem, że Kosecki drukuje, wydaje, publikuje z własnych środków finansowych, a pensjonariuszy nie są wpisani w jakiś "projekt" na którym trzepie się kasę.