42
16.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Super, że fundacja promuje młodych zdolnych elblązan
Młody zdolny (2019.11.16)

info

3  
  1
Gratuluję organizatorom i chwalę, że wszyscy artyści pochodzą z Elbląga
BrawoooFE (2019.11.16)

info

3  
  1
Gratulacje dla nominowanych. Podziwiam Pana Badysiaka za jego zaangażowanie.
(2019.11.16)

info

3  
  1
Cieszę się, że działają w Elblągu takie organizacje. Na pewno w tym roku przekażę parę groszy na działalność Fundacji Elbląg, warto!
(2019.11.16)

info

3  
  2
Krzysiu, gratuluję! Kawał świetnej roboty. Na pewno seniorzy doceniają Twoje zaangażowanie. Pamiętajmy, że czas płynie nieubłaganie. ..
AGA_SZ (2019.11.16)

info

3  
  1
Brawo dla Fundacji Elblag!!!!
Gosc (2019.11.16)

info

1  
  2
Gracjan fajnie,że zagrałeś swoje autorski utwory.
Gracje (2019.11.16)

info

1  
  1
Tytul Filantrop Roku z obiektywem "Broń Boże nie czuję się filantropem – zastrzegł laureat. " aha rozumiem
(2019.11.16)

info

2  
  1
Gratulacje Krzysztof!!
bystrzak (2019.11.16)

info

4  
  2
Rozumiem, że Kosecki drukuje, wydaje, publikuje z własnych środków finansowych, a pensjonariuszy nie są wpisani w jakiś "projekt" na którym trzepie się kasę.
(2019.11.16)