42
16.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Znawca smaku - WYTWORNIE, "znafco" elbląskiego smaku
(2019.11.17)
WIELKA ROBOTA!!! Gratulacje dla całej Załogi Fundacji Elbląg. Gala SUPER!!!
Kaja Nogat (2019.11.17)

info

2  
  0