42
16.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo za wspaniałą uroczystość. Nie mogę doczekać się 20 gali
Podopieczny fundacji (2019.11.16)

info

2  
  2
Dla mnie najlepsza część to występ skrzypaczki. Było słychać, że dziewczyna ma ogromny talent i dystans do siebie. Liczę, że dziewczyna osiągnie ogromny sukces na arenie międzynarodowej i będzie godnie reprezentowała Elbląg. GRATULUJĘ LAUREATOM.
(2019.11.16)

info

6  
  0
Dajmy na co dzień trochę dobra od siebie a świat będzie piękniejszy! GRATULACJE!
Krisek (2019.11.16)

info

4  
  1
Dziękuję za miło spędzony wieczór. Atmosfera wspaniała. Paulinka świetne poczucie humoru :)
PH_V (2019.11.16)

info

5  
  1
Dobro ofiarowana wraca ze zdwojoną siłą. BRAWO KRZYCHU!
kumpelzpodwórka (2019.11.16)

info

4  
  3
Wielkie brawa dla Fundacji Elblag, że promuje i nagradza darczyńców!
Filantrop z przed lat (2019.11.16)

info

6  
  1
Serce rośnie, kiedy widzi się ludzi, którzy, potrafią się dzielić. Świat nie jest taki zły.... Powinno się promować dobro i filantropię. To wszystko wczoraj było ???? Gratulacje dla Laureatów, wszystkich nominowanych, wspaniałych młodych i utalentowanych Artystów oraz organizatorów ????
Bożena (2019.11.16)

info

2  
  1
Serce rośnie, kiedy widzi się ludzi, którzy, potrafią się dzielić. Świat nie jest taki zły.... Powinno się promować dobro i filantropię. To wszystko wczoraj było ???? Gratulacje dla Laureatów, wszystkich nominowanych, wspaniałych młodych i utalentowanych Artystów oraz organizatorów ????
Bożena (2019.11.16)

info

2  
  1
Brawo! Brawo! Brawo! GRATULACJE!
Brawo!!!! (2019.11.16)

info

3  
  1
Brawo! Brawo! Brawo! GRATULACJE!
Brawo!!!! (2019.11.16)

info

2  
  1