A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo za wspaniałą uroczystość. Nie mogę doczekać się 20 gali
Dla mnie najlepsza część to występ skrzypaczki. Było słychać, że dziewczyna ma ogromny talent i dystans do siebie. Liczę, że dziewczyna osiągnie ogromny sukces na arenie międzynarodowej i będzie godnie reprezentowała Elbląg. GRATULUJĘ LAUREATOM.
Dajmy na co dzień trochę dobra od siebie a świat będzie piękniejszy! GRATULACJE!
Dziękuję za miło spędzony wieczór. Atmosfera wspaniała. Paulinka świetne poczucie humoru :)
Dobro ofiarowana wraca ze zdwojoną siłą. BRAWO KRZYCHU!
Wielkie brawa dla Fundacji Elblag, że promuje i nagradza darczyńców!
Serce rośnie, kiedy widzi się ludzi, którzy, potrafią się dzielić. Świat nie jest taki zły.... Powinno się promować dobro i filantropię. To wszystko wczoraj było ???? Gratulacje dla Laureatów, wszystkich nominowanych, wspaniałych młodych i utalentowanych Artystów oraz organizatorów ????
Serce rośnie, kiedy widzi się ludzi, którzy, potrafią się dzielić. Świat nie jest taki zły.... Powinno się promować dobro i filantropię. To wszystko wczoraj było ???? Gratulacje dla Laureatów, wszystkich nominowanych, wspaniałych młodych i utalentowanych Artystów oraz organizatorów ????
Brawo! Brawo! Brawo! GRATULACJE!
Brawo! Brawo! Brawo! GRATULACJE!