UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dla mnie najlepsza część to występ skrzypaczki. Było słychać, że dziewczyna ma ogromny talent i dystans do siebie. Liczę, że dziewczyna osiągnie ogromny sukces na arenie międzynarodowej i będzie godnie reprezentowała Elbląg. GRATULUJĘ LAUREATOM.