UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla mnie najlepsza część to występ skrzypaczki. Było słychać, że dziewczyna ma ogromny talent i dystans do siebie. Liczę, że dziewczyna osiągnie ogromny sukces na arenie międzynarodowej i będzie godnie reprezentowała Elbląg. GRATULUJĘ LAUREATOM.