UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla mnie najlepsza część to występ skrzypaczki. Było słychać, że dziewczyna ma ogromny talent i dystans do siebie. Liczę, że dziewczyna osiągnie ogromny sukces na arenie międzynarodowej i będzie godnie reprezentowała Elbląg. GRATULUJĘ LAUREATOM.


Anuluj