20
09.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ja tu widze niezly. .. .( stuhr )
(2019.11.09)

info

1  
  1
Ja bym obejrzał Burleske z tańczącymi i ociekającymi seksapilem aktorkami.Lubie erotyke w tańcu w wydaniu bardzo kulturalnym.Byłem w Paryżu a tu w Elblągu nawet goscinnie nie uświadczysz.
Koneser damskiego piękna. (2019.11.09)

info

2  
  4
Bardzo szanuję nasz teatr, uczestniczę w jego poczynaniach od kilkudziesięciu lat i nie mogę pojąć, skąd zrodził się pomysł, żeby nasi aktorzy śpiewali. Nie!!! Proszę, wróćcie do grania, a śpiewanie zostawcie teatrom muzycznym. A jeśli chodzi o ten spektakl, to godna uwagi jest jedynie kreacją Mistrza ceremonii. Diaboliczny, wyrazisty, odważnie zagramy. Reszta słaba.
Kopciuszek (2019.11.10)
Odezwała się tak zwana grupa pseudo intelektualistów rodem z prl........
(2019.11.11)

info

1  
  3
Byłam w niedzielę. Pełna sala. Piękne przedstawienie. Chyba pomyliłeś teatr!
Widz (2019.11.11)
Żałosny komentarz
Gordon (2019.11.11)
Naprawdę warto. Piękna sztuka. Gra aktorów wspaniała. Na uwagę zasługuje Mikołaj Ostrowski i niezastąpiona Aleksandra Wojtysiak . Prawdziwy majstersztyk!!!!
W.w. (2019.11.11)
Byłam na spektaklu w niedzielę. Sztuka wystawiona rewelacyjnie, na wysokim poziomie. Obejrzę to jeszcze raz
Nela (2019.11.11)

info

4  
  0
W nawiazaniu do tytulu.Polska to nie Niemcy z lat 20 I 30 gdzie 90% Niemcow podnosilo poslusznie raczke w nazistowskim pozdrowieniu.Polska zawsze byla,balaganiarska,buntownicza,niesforna czyli demokratyczna.u nas nigdy nie bylo niemieckiego ordungu,nawet Zydzi w 16 wieku uciekajac z Hiszpanii ,uciekali do Polski,Bo u nas byl demokratyczny szlachecki luz,tak w wielkim skrocie
Zbyszek 1 (2019.11.12)

info

2  
  0
Najlepiej gadać i nic nie robić
Aktor (2019.11.14)