UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W nawiazaniu do tytulu.Polska to nie Niemcy z lat 20 I 30 gdzie 90% Niemcow podnosilo poslusznie raczke w nazistowskim pozdrowieniu.Polska zawsze byla,balaganiarska,buntownicza,niesforna czyli demokratyczna.u nas nigdy nie bylo niemieckiego ordungu,nawet Zydzi w 16 wieku uciekajac z Hiszpanii ,uciekali do Polski,Bo u nas byl demokratyczny szlachecki luz,tak w wielkim skrocie

Zbyszek 1