UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłam na spektaklu w niedzielę. Sztuka wystawiona rewelacyjnie, na wysokim poziomie. Obejrzę to jeszcze raz
Nela
Byłam na spektaklu w niedzielę. Sztuka wystawiona rewelacyjnie, na wysokim poziomie. Obejrzę to jeszcze raz
Nela