Wybrany wątek opinii

Bardzo szanuję nasz teatr, uczestniczę w jego poczynaniach od kilkudziesięciu lat i nie mogę pojąć, skąd zrodził się pomysł, żeby nasi aktorzy śpiewali. Nie!!! Proszę, wróćcie do grania, a śpiewanie zostawcie teatrom muzycznym. A jeśli chodzi o ten spektakl, to godna uwagi jest jedynie kreacją Mistrza ceremonii. Diaboliczny, wyrazisty, odważnie zagramy. Reszta słaba.
Kopciuszek (2019.11.10)
Najlepiej gadać i nic nie robić
Aktor (2019.11.14)
Powrót do komentarzy