Wybrany wątek opinii
Czy powie ktoś, kto był, czy warto iść czy lepiej oszczędzić sobie rozczarowań?
Do moderacji
Odpowiedz
4
12
Idź obejrzyj i powiedz wtedy czy warto iść, czy oszczędzić sobie rozczarowań
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Warto!!!! Dla Mistrza Ceremonii! I dla ostatniej sceny...
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Naprawdę warto. Piękna sztuka. Gra aktorów wspaniała. Na uwagę zasługuje Mikołaj Ostrowski i niezastąpiona Aleksandra Wojtysiak . Prawdziwy majstersztyk!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0