Wybrany wątek opinii

Czy powie ktoś, kto był, czy warto iść czy lepiej oszczędzić sobie rozczarowań?
(2019.11.09)
Idź obejrzyj i powiedz wtedy czy warto iść, czy oszczędzić sobie rozczarowań
Olenko (2019.11.09)
Warto!!!! Dla Mistrza Ceremonii! I dla ostatniej sceny...
Anna J. (2019.11.09)
Naprawdę warto. Piękna sztuka. Gra aktorów wspaniała. Na uwagę zasługuje Mikołaj Ostrowski i niezastąpiona Aleksandra Wojtysiak . Prawdziwy majstersztyk!!!!
W.w. (2019.11.11)
Powrót do komentarzy