UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten starszy pan jak to określiłeś lepiej jeździ niż nie jeden młody. Dźwig to specyficzne pojazdy wystarczy złapać pobocza i ląduje w rowie


Anuluj