A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ci ludzie pracuja lib sie ucza i nie maja zastepowac zawodowej armii.
Ciekawe czy byli u Włodka Skolimowskiego ? P. S SATURN = SZARE SZERGI. Jutro idę na jego grób i sprawdzę. Zachęcam do odwiedzenia grobu tego walecznego chłopaka !!! Agrikola sektor IV rząd 4 -grób nr. 3
Odezwal sie bazant. 6 miesiecy na szkolce gdzie
Teoretycznie robiono z niego wojaka. Wyklady o wuzszosci socjalizmu ukladu warszawskiego nad mayo i inne bzdury. Klika raxy strzelal i oficer.
Terytorialsi ucza si00e lub pracuja a cwicza chyba 2 razy w miesiacu. Wysmieeaja siez nich zalosni osobnicy 0
Teraz trendy są "Wyklęci" a nie AK-owcy.
@Rocznik 66 - Większość z nich to dzieciaki które chcą pobawić się w wojsko, nie ma fali nie ma wojska, są tylko piz. .. Honor rezerwisty, pagon czysty.
Hahaha, następcy AK
Wspaniale że jesteś tak utalentowany szkoda tylko że tego nie kontynuowałeś. Patrząc na dzisiejsze czasy i służbę w jakiejkolwiek formacji śmiało mogę stwierdzić że mimo wszystko jestem zadowolony z osób tego pokroju ktore decydują nie na jakąkolwiek aktywnosc w służbach, bo w razie W to oni jako pierwsi staną na granicy by jej bronić, ktokolwiek miał by ją naruszyć i jak potężna siła nacierać.
Do takich działań, została stworzona ta cudowna formacja. Polska jest naprawdę dziwnym krajem, wiecznie tylko pamięta się, o przykrych wydarzeniach. Robienie z siebie ofiary, to takie polskie. Żenada. Zamiast wyciągnąć wnioski i myśleć pozytywnie do przodu :) . O polityce nie wspomnę, jak w lesie...
wojsko znają tylko z Czterech pancernych ale najmądrzejsi a karabin miałeś jeden z drugim tylko na kapiszony i procę ale udaja jakby byli generałami
@Nasze groby - Byli!