41
29.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ci ludzie pracuja lib sie ucza i nie maja zastepowac zawodowej armii.
unty (2019.10.29)
Ciekawe czy byli u Włodka Skolimowskiego ? P. S SATURN = SZARE SZERGI. Jutro idę na jego grób i sprawdzę. Zachęcam do odwiedzenia grobu tego walecznego chłopaka !!! Agrikola sektor IV rząd 4 -grób nr. 3
Nasze groby (2019.10.29)
Odezwal sie bazant. 6 miesiecy na szkolce gdzie Teoretycznie robiono z niego wojaka. Wyklady o wuzszosci socjalizmu ukladu warszawskiego nad mayo i inne bzdury. Klika raxy strzelal i oficer. Terytorialsi ucza si00e lub pracuja a cwicza chyba 2 razy w miesiacu. Wysmieeaja siez nich zalosni osobnicy 0
unty (2019.10.29)
Teraz trendy są "Wyklęci" a nie AK-owcy.
(2019.10.29)

info

7  
  3
@Rocznik 66 - Większość z nich to dzieciaki które chcą pobawić się w wojsko, nie ma fali nie ma wojska, są tylko piz. .. Honor rezerwisty, pagon czysty.
Dziadek... (2019.10.29)
Hahaha, następcy AK
(2019.10.29)

info

3  
  3
Wspaniale że jesteś tak utalentowany szkoda tylko że tego nie kontynuowałeś. Patrząc na dzisiejsze czasy i służbę w jakiejkolwiek formacji śmiało mogę stwierdzić że mimo wszystko jestem zadowolony z osób tego pokroju ktore decydują nie na jakąkolwiek aktywnosc w służbach, bo w razie W to oni jako pierwsi staną na granicy by jej bronić, ktokolwiek miał by ją naruszyć i jak potężna siła nacierać.
Patriota (2019.10.29)
Do takich działań, została stworzona ta cudowna formacja. Polska jest naprawdę dziwnym krajem, wiecznie tylko pamięta się, o przykrych wydarzeniach. Robienie z siebie ofiary, to takie polskie. Żenada. Zamiast wyciągnąć wnioski i myśleć pozytywnie do przodu :) . O polityce nie wspomnę, jak w lesie...
jdjd (2019.10.29)

info

7  
  5
wojsko znają tylko z Czterech pancernych ale najmądrzejsi a karabin miałeś jeden z drugim tylko na kapiszony i procę ale udaja jakby byli generałami
(2019.10.29)

info

8  
  7
@Nasze groby - Byli!
Terytorials (2019.10.29)