UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do takich działań, została stworzona ta cudowna formacja. Polska jest naprawdę dziwnym krajem, wiecznie tylko pamięta się, o przykrych wydarzeniach. Robienie z siebie ofiary, to takie polskie. Żenada. Zamiast wyciągnąć wnioski i myśleć pozytywnie do przodu :) . O polityce nie wspomnę, jak w lesie...
jdjd