UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do takich działań, została stworzona ta cudowna formacja. Polska jest naprawdę dziwnym krajem, wiecznie tylko pamięta się, o przykrych wydarzeniach. Robienie z siebie ofiary, to takie polskie. Żenada. Zamiast wyciągnąć wnioski i myśleć pozytywnie do przodu :) . O polityce nie wspomnę, jak w lesie...

jdjd

Anuluj