UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do takich działań, została stworzona ta cudowna formacja. Polska jest naprawdę dziwnym krajem, wiecznie tylko pamięta się, o przykrych wydarzeniach. Robienie z siebie ofiary, to takie polskie. Żenada. Zamiast wyciągnąć wnioski i myśleć pozytywnie do przodu :) . O polityce nie wspomnę, jak w lesie...

jdjd