UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Porażka porażce nierówna, zagralyscie syf i tyle. Nie chcemy czegoś takiego oglądać, choćby ze względu na historię tego klubu. Jeśli się to nie podoba to rozwiązać kontrakty i wpuścić juniorki Truso, Niewrzawa obudź się chłopie.