UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Porażka porażce nierówna, zagralyscie syf i tyle. Nie chcemy czegoś takiego oglądać, choćby ze względu na historię tego klubu. Jeśli się to nie podoba to rozwiązać kontrakty i wpuścić juniorki Truso, Niewrzawa obudź się chłopie.


Anuluj