UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skamlasz bo pomyjach, które wylałeś na zespół. Słabe tłumaczenie. Bo zwycięstwie happy po porażce ciamajdy ? Jedni zwalniają trenera, inni wmawiają grę bez taktyki. Sami kur... znawcy ręcznej. Jesteś w tej marnej klice to plują za zespół. Żałosne. Cytując Ciebie GÓWNO... i dalej szkoda cytatów.