UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skamlasz bo pomyjach, które wylałeś na zespół. Słabe tłumaczenie. Bo zwycięstwie happy po porażce ciamajdy ? Jedni zwalniają trenera, inni wmawiają grę bez taktyki. Sami kur... znawcy ręcznej. Jesteś w tej marnej klice to plują za zespół. Żałosne. Cytując Ciebie GÓWNO... i dalej szkoda cytatów.