A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Akt erekcyjny pod budowę szkoły wmurowano 1 września 198 r. , to już 1821 lat? Jeden poprawiony błąd teraz drugi.
@b0ss - Dziś uczniowie „jedenastki” mogą grać jednocześnie 6 meczów jednocześnie. "Kopara opada"
Świetna impreza. Najlepsze życzenia dla wszystkich uczestników oraz "pozdrowienia" dla malkontentów wylewających tu swoje frustracje. Jakiś drink, parę głębszych oddechów może pomoże.
Kreatywni, mądrzy a jeszcze ładni mają teraz ciężki los!
Panie dyrektorze - przecież zaczął się strajk włoski, żadnych imprez. Pan jako nieformalny przywódca strajku nauczycieli e regionie powinien świecić przykładem.
Żałosne widowisko. .. .i te zdjęcia. .. tendencyjne. .. .jak w filmie Rejs. .. kiedy skończy się tą adoracja guru
Gdyby szanowni nauczyciele mniej brali udział w polityce a wiecej koncentrowali na nauczaniu i strajkach i byciu z młodziezą to każda taka impreza byłaby miła dla oka, ale niestety zdjęcia ciagle te same i ludzie ci sami więc mdli juz od tego obrazu,
A niektóre Panie to czasem nie powinny być już na emeryturze? Babcie wnuki bawić, a nie całe życie lans i nieróbstwo. Bleeeee
A te torby warmia i mazury to porazka bo w Elblągu to Żuławy i Powiśle . Dotarło czy mozgi za ciasne. Na sile wymuszanie a my lejemy na bagna.
I "dyrektor z zawodu dyrektor" też się załapał?