22
25.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Akt erekcyjny pod budowę szkoły wmurowano 1 września 198 r. , to już 1821 lat? Jeden poprawiony błąd teraz drugi.
b0ss (2019.10.25)
@b0ss - Dziś uczniowie „jedenastki” mogą grać jednocześnie 6 meczów jednocześnie. "Kopara opada"
b0ss (2019.10.25)
Świetna impreza. Najlepsze życzenia dla wszystkich uczestników oraz "pozdrowienia" dla malkontentów wylewających tu swoje frustracje. Jakiś drink, parę głębszych oddechów może pomoże.
Marek123 (2019.10.25)

info

13  
  8
Kreatywni, mądrzy a jeszcze ładni mają teraz ciężki los!
(2019.10.25)

info

9  
  4
Panie dyrektorze - przecież zaczął się strajk włoski, żadnych imprez. Pan jako nieformalny przywódca strajku nauczycieli e regionie powinien świecić przykładem.
(2019.10.25)

info

14  
  8
Żałosne widowisko. .. .i te zdjęcia. .. tendencyjne. .. .jak w filmie Rejs. .. kiedy skończy się tą adoracja guru
Rikis (2019.10.25)

info

10  
  8
Gdyby szanowni nauczyciele mniej brali udział w polityce a wiecej koncentrowali na nauczaniu i strajkach i byciu z młodziezą to każda taka impreza byłaby miła dla oka, ale niestety zdjęcia ciagle te same i ludzie ci sami więc mdli juz od tego obrazu,
(2019.10.25)

info

10  
  7
A niektóre Panie to czasem nie powinny być już na emeryturze? Babcie wnuki bawić, a nie całe życie lans i nieróbstwo. Bleeeee
CDF (2019.10.25)

info

8  
  6
A te torby warmia i mazury to porazka bo w Elblągu to Żuławy i Powiśle . Dotarło czy mozgi za ciasne. Na sile wymuszanie a my lejemy na bagna.
(2019.10.26)

info

7  
  3
I "dyrektor z zawodu dyrektor" też się załapał?
(2019.10.26)

info

10  
  1