UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby szanowni nauczyciele mniej brali udział w polityce a wiecej koncentrowali na nauczaniu i strajkach i byciu z młodziezą to każda taka impreza byłaby miła dla oka, ale niestety zdjęcia ciagle te same i ludzie ci sami więc mdli juz od tego obrazu,