UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby szanowni nauczyciele mniej brali udział w polityce a wiecej koncentrowali na nauczaniu i strajkach i byciu z młodziezą to każda taka impreza byłaby miła dla oka, ale niestety zdjęcia ciagle te same i ludzie ci sami więc mdli juz od tego obrazu,