UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A te torby warmia i mazury to porazka bo w Elblągu to Żuławy i Powiśle . Dotarło czy mozgi za ciasne. Na sile wymuszanie a my lejemy na bagna.
A te torby warmia i mazury to porazka bo w Elblągu to Żuławy i Powiśle . Dotarło czy mozgi za ciasne. Na sile wymuszanie a my lejemy na bagna.