A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak dotyczy, bo Elbląg był mniej więcej tyle samo pod polskim zarządem co niemieckim i już niedługo będzie dłużej pod polskim niż niemieckim.
Widziałem ich jak szli Robotniczą!!!
Fajnie wyglądali, pan nauczyciel jest zapewne fajnym gościem. Pozdrowienia dla was
Najlepsze lekcje historii. Młodzieży doceńcie swojego nauczyciela bo to niezwykły człowiek. Mentor historii w Elblągu. Brawa
Piotruś graty za to co tworzysz.
1237 - 1444 i 1772 - 1945 Niemcy
1444-1772 i 1945 - 2019 polska
Tak dotyczy