16
24.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak dotyczy, bo Elbląg był mniej więcej tyle samo pod polskim zarządem co niemieckim i już niedługo będzie dłużej pod polskim niż niemieckim.
(2019.10.24)
Widziałem ich jak szli Robotniczą!!! Fajnie wyglądali, pan nauczyciel jest zapewne fajnym gościem. Pozdrowienia dla was
KD7 (2019.10.24)

info

18  
  0
Najlepsze lekcje historii. Młodzieży doceńcie swojego nauczyciela bo to niezwykły człowiek. Mentor historii w Elblągu. Brawa
Elblaz (2019.10.24)

info

18  
  0
Piotruś graty za to co tworzysz.
(2019.10.24)

info

6  
  1
1237 - 1444 i 1772 - 1945 Niemcy 1444-1772 i 1945 - 2019 polska
(2019.10.25)
Tak dotyczy
(2019.10.25)