UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widziałem ich jak szli Robotniczą!!! Fajnie wyglądali, pan nauczyciel jest zapewne fajnym gościem. Pozdrowienia dla was
KD7
Widziałem ich jak szli Robotniczą!!! Fajnie wyglądali, pan nauczyciel jest zapewne fajnym gościem. Pozdrowienia dla was
KD7