UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widziałem ich jak szli Robotniczą!!! Fajnie wyglądali, pan nauczyciel jest zapewne fajnym gościem. Pozdrowienia dla was

KD7

Anuluj