Wybrany wątek opinii
Czy ta rocznica tyczy Miasta Elbląg?
Do moderacji
Odpowiedz
0
12
Też
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Tak dotyczy, bo Elbląg był mniej więcej tyle samo pod polskim zarządem co niemieckim i już niedługo będzie dłużej pod polskim niż niemieckim.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Tak dotyczy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0