UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak dotyczy, bo Elbląg był mniej więcej tyle samo pod polskim zarządem co niemieckim i już niedługo będzie dłużej pod polskim niż niemieckim.


Anuluj