UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak dotyczy, bo Elbląg był mniej więcej tyle samo pod polskim zarządem co niemieckim i już niedługo będzie dłużej pod polskim niż niemieckim.
Tak dotyczy, bo Elbląg był mniej więcej tyle samo pod polskim zarządem co niemieckim i już niedługo będzie dłużej pod polskim niż niemieckim.