Będzie z tego film
Piotr Imiołczyk wraz z Międzyszkolnym Kołem Historycznym realizuje film z okazji Święta Niepodległości (fot. Anna Dembińska)
Przed południem na elbląskiej starówce można było dostrzec młodych ludzi, ubranych w stroje z epoki, wyposażonych w szable i sztandary. Była to młodzież skupiona w Międzyszkolnym Kole Historycznym, które od lat przygotowuje inscenizacje historyczne dla mieszkańców miasta. Tym razem grupa ta szykuje film, w niektórych scenach widoczni będą pracownicy elbląskich instytucji kultury. Zobacz więcej zdjęć.