UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najciekawsze jest, że taxi tylko z pasażerami. .. a jak zadzwonię z Dębicy to już nie wpuszczą samego kierowcy. Na Dębicy bitwa o taxi. .. parodia jakaś
klient
Najciekawsze jest, że taxi tylko z pasażerami. .. a jak zadzwonię z Dębicy to już nie wpuszczą samego kierowcy. Na Dębicy bitwa o taxi. .. parodia jakaś
klient